2019 Tournament Team Results


Sunday, June 16, 2019 @ 3:00pm
Final
    Bay Port 5
U12 DGSA Fire - Black (TT UNITED U12) 6
 
Sunday, June 16, 2019 @ 11:15am
Final
    Marinette 1
U12 DGSA Fire - Black (TT UNITED U12) 12
 
Saturday, June 15, 2019 @ 7:00pm
Final
    Ashwaubenon 4
U12 DGSA Fire - Black (TT UNITED U12) 1
 
Saturday, June 15, 2019 @ 5:00pm
Final
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 2
    Merrill 5
 
Saturday, June 15, 2019 @ 12:00pm
Final
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 0
    Preble 0
 
Sunday, June 9, 2019 @ 12:30pm
Final
    DGSA Fire - Orange 18
U8 DGSA Fire - Red (TT EAST U8) 12
 
Sunday, June 9, 2019 @ 9:30am
Final
    Bay Port 7
U8 DGSA Fire - Red (TT EAST U8) 8
 
Saturday, June 8, 2019 @ 5:00pm
Final
    Kaukauna White 6
U8 DGSA Fire - Red (TT EAST U8) 24
 
Saturday, June 8, 2019 @ 12:30pm
Final
    Denmark 19
U8 DGSA Fire - Red (TT EAST U8) 13
 
Sunday, June 2, 2019 @ 5:00pm
Final
    Luxemburg - Casco - Black 5
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 1
 
Sunday, June 2, 2019 @ 2:00pm
Final
    Denmaark 0
U10 DGSA Fire - Orange (TT WEST U10) 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 12:30pm
Final
    DGSA Fire - Orange 5
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 6
 
Sunday, June 2, 2019 @ 12:30pm
Final
    EDP Red 6
U10 DGSA Fire - Orange (TT WEST U10) 5
 
Sunday, June 2, 2019 @ 11:00am
Final
    Southern Door 2
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 6
 
Sunday, June 2, 2019 @ 11:00am
Final
    South Appleton Rockers 1
U10 DGSA Fire - Orange (TT WEST U10) 4
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
    Pirate Fastpitch white 2
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 6
 
Saturday, June 1, 2019 @ 1:00pm
Final
    Preble 0
U10 DGSA Fire - Orange (TT WEST U10) 4
 
Friday, May 31, 2019 @ 5:00pm
Final
    Denmark 1
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 7
 
Friday, May 31, 2019 @ 5:00pm
Final
    Kaukauna 0
U10 DGSA Fire - Orange (TT WEST U10) 14
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:30pm
Final
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 0
    Lux-Casco Black 20
 
Saturday, May 18, 2019 @ 10:00am
Final
U10 DGSA Fire - Red (TT EAST U10) 1
    Southern Door 9